جشن دندونی

جشن دندونی

سلام به همه دوستان و همراهان تشریفات اصفهان جشن
امروز میخام یه مقاله راجب جشن دندونی بزارم تا از جزئیات این مراسم با خبر بشوید.
مراسم جشن دندونی جشنی است که والدین بچه به مناسبت رویش اولین دندان نوزاد برگزار میکنند.این اتفاق برای پدر و مادر یکی از زیباتزین اتفاق هایی است که در طول زندگی برای نوزاد خود اتفاق افتاده.برای همه اولین اتفاق ها خوشایند است.مثل اولین گریه نوزاد .اولین خنده اش یا اولین کلمه ای که میگوید و یا اولین دندانی که میروید.
این اتفاق واقعا نابه و چه بهتر که این اتفاق را ماندگارتر کنیم.و عکس ها و قیلم های زیبایی از این رخداد شیرین داشته باشیم.
چگونه یک جشن دندونی بیادماندنی برگزار کنیم؟
اولین قدم سفارش کیک است که ما برای برگزاری هر جشن از کیک استفاده میکنیم.حالا بسته به مراسم و تم رنگی و دختر یا پسر بودن مدل کیک و تزینات ان تغییر میکند.مثلا اگر جشن شما بخاطر رویش اولین دندان نوزاد عزیز خود هست باید کیکی سفارش بدهید که اشاره به مراسمتان داشته باشد.کیکی که در ان طرحی از دندان یا خمیر دندان یا مسواک یه ترکیبی از این ها باشد.
دومین قدم اجرای دیزاین مطابق با موضوع جشن میباشد که مثل طراحی کیک میتوانید از المان های دندان یا مسواک و خمیر دندان در بادکنک ارایی استفاده کنین.در رنگ انتخاب رنگ بادکنک ها سعی کنید دقت کافی را بخرج دهید.مثلا رنگ ابی مناسب نوزاد پسر و رنگ صورتی مناسب نوزاد دختر است.انتخاب و اجرای یک دیزاین خوب در بیادماندنیتر شدن جشن شما تاثیر بسیار زیادی دارد.و همچنین با یک دیزاین خوب عکس ها و فیلم های خیلی جذابتری میتوانید به یادگار بگذارید.و یک حس خوب و ناب را به خود و کلیه مهمان های دعوتی انتقال دهید.
سومین قدم تهیه گیفت های مناسب برای هدیه دادن به مهمانهای عزیزتان است.که مهمانها با دیدن این گیفت همیشه یاد و خاطره ان جشن را بیاد بیاورند.
اخرین مرحله که از قدیم الایام رسم بوده درست کردن اش دندونی هست که برای پذیرایی در این مجلس استفاده میشود.
در نظر داشته باشین که اگر میخواهید مراسم شما از هر نظر زیبا و حیرت اور باشد بهتر است از شرکت های تشریفاتی متخصص در این امور استفاده کنید.شرکت ها بخاطر داشتن تجربه کافی در این زمینه خیلی میتوانند شما را کمک و مشاوره بدهند.امیدوارم از این مقاله لذت کافی را برده باشید و توانسته باشیم شما را از بروزترین ایده ها و مراسمات با خبر سازیم.منتظر مقاله های جدید در این سایت باشید.در ضمن میتوتنید مارا در اینستاگرام دنبال کنید.@esfahan_jashn

به اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Open chat
سوال داری>؟
سلام
چه کمکی میتونم بهتون بکنم؟