مقدار میوه و شیرینی عروسی برای هر نفر

مقدار میوه و شیرینی عروسی برای هر نفر

مقدار میوه و شیرینی عروسی برای هر نفر

مقدار میوه و شیرینی عروسی برای هر نفر . این سوالی می باشد که اکثرا باعث دغدغه عروس وداماد ها شده است مقدار میوه و شیرینی عروسی برای هر نفر  چه مقدار می باشد تا خدایی نکرده میوه و شیرینی کم باعث نبود امکانات پذیرایی  و زیاد هم موجب اسراف را فراهم کند.

مقدار میوه و شیرینی عروسی برای هر نفر

در این جا ما به این مبحث جواب خواهیم داد که برای جشن ها و پذیرایی مجالس شما به چقدر میوه وشیرینی نیاز دارید.

هر کیلو میوه برای چند نفر

میوه مراسم عروسی که تنوع آن  شامل ۵ الی ۶ نوع میوه فصل می باشد را درنظر میگیریم. برای مراسم عروسی هر یک کیلو برای دو نفر میباشد و به صورت دیگر هر مهمان نیم کیلو به غیر موز که میوه موز به تعداد مهمانها می باشد. برای ملموس تر شدن  هر کیلو میوه برای چند نفر مثالی برای شما میزنیم :
فرض کنید شما ۳۰۰ نفر مهمان دارید باید ۱۵۰ کیلو میوه تهیه نمایید و موز هم به تعداد ۱۵۰ عدد. البته میتوانید همیشه ده درصد اضافه تر خریداری کنید برای اطمینان که محاسبه دقیق تر باشد.

میوه مثل خیار و پرتقال خوش خوراکتر نسبت به کیوی و سیب هستند. برای خرید میوه جشن میتوانید اگر سیب مثلا بیست کیلو در نظر گرفتید خیار رو ۳۰ کیلو در نظر بگیرید چون مصرف بالاتری دارد.

هر کیلو شیرینی برای چند نفر

مبحث بعدی که میماند هر کیلو شیرینی برای چند نفر است. شیرینی برای هر نفر شما باید بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ گرم در نظر بگیرید یعنی اگر ۳۰۰ مهمان دارید بین ۳۰ تا ۳۲ کیلو شیرینی در نظر بگیرید که ان شالله مراسمی با کیفیت خوب پذیرایی داشته باشید.

نکته:

مساله که قابل ذکر است مدیریت اجرایی و پرسنل پذیرایی کننده خیلی مهم می باشد که نحوه پذیرایی را به چه صورت انجام دهد همیشه یکبار ابتدای مجلس کلیه میزهای در نظر گرفته شده پر از میوه می شوند و وقتی خالی شد به اصلاح برگزار کننده های جشن باید شارژ شوند. نحوه شارژ باید به صورتی منظم و مدیریت شده باشد و یک نفر فقط نظارت کند که کدام مهمان جدید امده و کدام مهمان از قبل نشسته است. گاهی به خاظر عدم مدیریت خوب از یک میز چند بار پذیرایی میشود و از افراد جدید پذیرایی نمیشود. این مبحث را همیشه در نظر داشته باشید که خدایی نکرده باعث حرف حدیثهای معمول در جشن نشود که از ما پذیرایی نشد :)) و این مبحث تا سالیان در ذهن مهمان بماند.

هر کیلو شیرینی برای چند نفر

هر کیلو شیرینی برای چند نفر

اگر در اصفهان ساکن می باشید میتوانید  میوه مراسم عروسی در اصفهان که تنوع آن  شامل ۵ الی ۶ نوع میوه فصل می باشد را از مجموعه ما تهیه بفرمایید که کلیه میوه به صورت دست چین میباشد و سر وانتهای صندوق از لحاظ کیفیت و تازگی از یک کیفیت و بسیار عالی می باشد. لازم به ذکر است میوه که از ما خریداری میکنید به قیمت میدان تره بار می باشد قیمت ارائه ما را میتوانید باقیمتهای دیگران مقایسه کنید البته مبحث کیفیت رو هم بپرسید.  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09137026810 تماس حاصل فرمایید یا در تلگرام پیام دهید.

از خدمات دیگر عروسی ما نیز میتوانید از منوی بالا استفاده نمایید.

در این مقاله سعی کردیم مباحث زیر را بیان کنیم:

  1. میزان میوه برای عروسی
  2. مقدار میوه برای هر نفر در عروسی
  3. هر کیلو شیرینی برای چند نفر

میوه مناسب برای عروسی

 • هر کیلو خیار چند عدد است 
 • میوه مناسب برای عروسی
 • هر کیلو موز چند عدد است
 • هزینه میوه و شیرینی عروسی
 • یک کیلو خیار چند عدد است
 • هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد
 • هر کیلو شیرینی چند عدد است
 • میوه عروسی در بهار
 

به اشتراک گذاری پست

, , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Open chat
سوال داری>؟
سلام
چه کمکی میتونم بهتون بکنم؟
Powered by